• سوابق اجرایی موسسه رامین

موسسه حفاظتی و مراقبتی امنيت آفرين رامين

موسسه های حفاظتی و مراقبتی با مجوز رسمی و تحت نظارت مستقیم نیروی انتظامی، تاسیس گردیده و بعنوان تنها بخش خصوصی فعال در تامین امنیت ، تاکنون کارکردهای مثبتی را در حفظ امنیت مردم به ثبت رسانیده اند.
خدمات حفاظتی و مراقبتی امنيت آفرين رامين با امکانات بالقوه و کادر متخصص و متعهد اقدام به فعالیت نموده و در راستای حراست فیزیکی و خدماتی علاقمند است در قالب نظارتی با اکثر شرکتها و کارخانجات در سایر استانهای کشور همکاری داشته باشد.

  • مشاور امنیتی

  • تجهیزات امنیتی

  • حفاظت فیزیکی

امنیت، عبارت است از: در معرض خطر نبودن یا از خطر محافظت شدن.

همچنين عبارت است از: رهایی از تردید، آزادی از اضطراب و بیمناک و داشتن اعتماد و اطمینان موجه و مستند. امنیت، خواه فردی، ملی یا بین المللی، در زمره مسائلی است که انسان با آن مواجه می باشد. امنیت خود را با موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی امنيت آفرين رامين تضمین کنید!

موسسه خدمات حفاظتی و مراقبتی امنيت آفرين رامين به عنوان مجموعه پلیس خصوصی با مجوز رسمی و تحت نظارت و حمایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در زمینه حفاظت مراقبت حراست و ایجاد امنیت به صورت حرفه ای برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و دولتی فعالیت نموده و می نماید.

این موسسه بعنوان اولین مجموعه پلیس خصوصی با مجوز رسمی و تحت نظارت و حمایت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در زمینه حفاظت ، مراقبت ، حراست و ایجاد امنیت بصورت حرفه ای و صدور مجوز تجهیزات دفاع شخصی مصوب ناجا برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی، حراست مجموعه های دولتی و گروه های هدف مشخص شده از سوی ناجا فعالیت می نماید.

در حال حاضر امنیت پایدار اساس یک زندگی امن و راحت در فعالیت های اقتصادی خرد و کلان در یک جامعه پیشرفته و متمدن محسوب می گردد.

لذا موسسه حفاظتی و مراقبتی رامين در بخش حفاظت فیزیکی با درخواست بخش های خصوصی و دولتی و… جهت برقراری نظم و امنیت ابتدا با اعزام کارشناسان خبره و متخصص نسبت به بررسی محل اقدام و سپس طرح حفاظتی خود را بر اساس تولید امنیت بیشتر با کاهش هزینه ها تقدیم میدارد.

حفاظت فیزیکی درعصر حاضر دارای اهمیت بالایی میباشد , موسسه حفاظتی و مراقبتی رامين با تهیه و تدوین طرح های حفاظت فیزیکی و عملیاتی نمودن این طرح ها در خدمت شماست.

پس از تاسیس حکومت های مرکزی و بعدا کشورهای پیشرفته پس از ایجاد پیچیدگی های زندگی امروزی و پیشرفت اقتصادی با توجه به توسعه شهر ها و عدم افزایش یگانهای پلیس و عدم توانایی و کارایی این پلیس در همه جوانب زندگی امروزی با توجه به بهبود امکانات و نیرو , درصدد احیای پلیس خصوصی برآمده اند.

پلیس خصوصی توسط شرکت ها و موسسات خصوصی با نظارت دولت (پلیس دولتی) و درپی دستور مقام معظم رهبری مبنی بر مشارکت مردم در برقراری امنیت ایجاد شده و امنیت تولیدی اصطلاحا امنیت مردم پایه نامیده میشود .

پس از اینکه امنیت از سازمان به یک بنگاه اقتصادی منتقل می شود , ضمن مشارکت مردم در اجرا و هزینه ها , هم باعث تولید اشتغال و هم تولید امنیت می گردد. سرعت دسترسی مردم به این نوع امنیت بسیار سریع است.

وظیفه نگهبان چیست؟

به عمل حفاظت و حراست از دارایی‌ها یا افراد که به‌وسیله گماشتن فردی ویژه برای این امر صورت بگیرد نِگَهبانی یا حِراسَت گفته می‌شود. فردی که مأمور پاسداری و نگهداری از چیزی یا جایی شده را نگهبان می‌گویند. نگهبانان ممکن است از سوی نهادهای دولتی به کار گماشته شده باشند یا از سوی اشخاص و گروه‌های خصوصی. در بیشتر موارد نگهبانان یونیفورم به تن می‌کنند و حضور خود را با ایستادن در محل، یا نصب دوربین نظارتی مداربسته یا نصب آژیر به چشم می‌آورند تا از اقدامات غیرقانونی نسبت به آن محل یا افراد حاضر در محل جلوگیری کنند.در صورت بروز اقدامات غیرقانونی و بزهکاری یا خطراتی مانند آتش‌سوزی و تصادفات، نگهبان موظف است مورد پیش‌آمده را به سرعت به رئیس خود یا نهاد مناسب گزارش دهد. دفتر نگهبانی، اتاقک نگهبانی، برج یا برجک نگهبانی، و پاسراه از انواع مکان‌های استقرار نگهبانان هستند