• کانکس پلیس

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی در واقع سازه ای پیش ساخته است که یک یا دو نفر نگهبان در آن مستقر شده و به حفاظت از محدوده مشخصی اقدام می کنند. کانکس ممکن برای حفاظت از آپارتمان مسکونی، محدوده های صنعتی یا نظامی مشخص شده باشد. کانکس ها در ابعاد مختلفی طراحی و ساخته می شوند. با رنگ آمیزی می توان آن ها را تا حدی جذاب به نمایش گذاشت.
کانکس نگهبانی برای استقرار نگهبان شرایط لازم را دارد. می توان متناسب با تعداد نفرات این کانکس ها را طراحی و ساخت. به طور مثال، کانکس های ارتشی در ابعاد بزرگ تری ساخته می شود. کانکس های پلیس مستقر با رنگ های شاد رنگ آمیزی می شود. این قضیه موجب می شود که خوش رنگ به نظر برسند.

  

کیوسک انتظامی

 کیوسک انتظامی

کانکس نگهبانی سنگین با فلزات مقاومی درست می شوند. دوام بسیار زیادی دارد. اگرچه ساده است. ولی دوام بسیار زیادی دارد. شما می توانید این کانکس را از شرکت محافظتی رامین خریداری کنید. کیوسک انتظامی نیز برای مستقر شدن نیروهای انتظامی و پلیس مناسب است. این کیوسک ها جلوی در مراکز پلیس قرار دارد.

کانکس نگهبانی کلبه شکل در اندازه کوچک طراحی و ساخته شده است. بسیار مواد اولیه با کیفیتی دارد . مناسب استفاده در اماکن عمومی، پارک ها، بوستان ها، مجتمع های مسکونی، صنعتی است. این سازه ها برای محافظت از اماکن عمومی، خصوصی و مجتمع های مسکونی و صنعتی مناسب است.
کانکس نگهبانی

انواع کانکس های نگهبانی

کانکس ها ی نگهبانی در انواع مختلف طراحی و ساخته می شوند. این نوع کانکس ها از مقاومت بالایی برخوردارند. کانکس کامپوزیتی یکی دیگر از انواع کیوسک ها به شمار می رود که مناسب مجتمع های مسکونی و شهری است.

یکی دیگر از کانکس ها کانکس نگهبانی دکوراتیو به شمار می رود. قیمت کاملا مناسبی است. این نوع کانکس برای مجتمع های مسکونی و اداری به کار می رود. قیمت این کانکس ها در مقایسه با دکوراتیو ارزان است.

کیوسک انتظامی

کانکس نگهبانی و شیشه گرد

این کانکس ها به شکل دایره و نیم دایره طراحی می شوند. اتاق نگهبانی کمک می کند ماموران امنیتی در این کانکس ها مستقر می شوند. این نوع کانکس ها لاکچری هستند. شیشه این کانکس ها ضخیم هستند. ضخامت این شیشه ها به قدری است که هوای داخل به بیرون درز نکند. نگهبانان می توانند بدون جابجایی صندلی تا 360 درجه را پوشش دهند.

اتاق نگهبانی و تجهیزات رفاهی

کانکس  با تجهیزات رفاهی می تواند برای استقرار سربازان مناسب باشد. هر گونه تجهیزات رفاهی موجب می شود که بتوان از کیوسک و کانکس استفاده کرد. هر چقدر که تجهیزات رفاهی بیشتر باشد به همان اندازه استقرار سربازان راحت خواهد بود.

تجهیزات رفاهی کیوسک و کانکس موجب می شود که نگهبانان بتوانند در شرایط بهتری داخل آن مستقر شوند. وجود تجهیزات رفاهی در فصول مختلف سال موجب می شود که داخل کانکس زیاد سرد یا گرم نباشد.

در داخل کانکس نیز امکانات قرار دادن یخچال وجود دارد. نگهبانان می توانند تا زمان نگهبانی مواد غذایی لازم را داشته باشند. گاهی اوقات ساعت های نگهبانی خیلی بیشتر است. برخی از کانکس ها به لحاظ ابعاد بزرگ هستند. می توان در آن ها تختخواب قرار داد. نگهبان می تواند در ساعت هایی استراحت کند. در زمان استراحت نگهبان اول، فرد دومی می تواند نگهبانی کند. وسایل رفاهی کانکس و کیوسک از هر جهت کامل  است.

اتاق نگهبانی

خرید کانکس نگهبانی

شما برای خرید می توانید به شرکت محافظتی رامین مراجعه کنید. کیوسک ها در ابعاد مختلفی در این شرکت به فروش می رسد. شرکت محافظتی رامین این کانکس ها و کیوسک ها را با قیمت مناسب عرضه می کند. شرکت محافظتی رامین نیز می تواند نسبت به کسب مجوزهای خرید تجهیزات پلیسی اقدام کند. شما می توانید کانکس یا کیوسک را با قیمت مناسبی خریداری کنید. حتی می توانید آن را به تعداد بالا نیز خریداری نمایید. ارگان های نظامی و انتظامی می توانند تجهیزات پلیسی مورد نیاز خود را از شرکت محافظتی رامین خریداری کنند.

کانکس نگهبان

مقاومت بدنه کانکس

کانکس و اتاق بدنه نسبت به عوامل محیطی مقاوم است. به همین دلیل است که این کانکس ها و کیوسک ها برای استفاده نیروهای پلیس مناسب باشد. نیروهای پلیس لازم است که خود را در برابر خلافکارها ایمن کنند. بدنه کانکس و اتاق نگهبانی نسبت به حرکات خشونت افراد خلافکار مقاوم طراحی می شود. بدنه کیوسک و کانکس ها چند لایه میسازند.

برای آشنایی بیشتر با خدمات و مطلع شدن از جزئیات کار با ما تماس بگیرید.

26761640 – 021